Luksus i wygoda

Luksusowe lampy, ekskluzywne żyrandole i klasyczne kinkiety oraz całe spektrum akcesoriów oświetlenia wnętrz – wszystko to zawarliśmy w naszej ofercie. Jesteśmy pewni, że dzięki bogactwu oferowanych przez nas produktów umożliwimy Ci wykreowanie przestrzeni świetlnych w każdym wnętrzu i ogrodzie.

Oferujemy pełną gamę oświetlenia zarówno dla miłośników klasyki, jak i wyznawców współczesnego minimalizmu. Bez względu jednak na wzornictwo czy barwę oferowane przez nas oświetlenie wyróżnia zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Prezentujemy funkcjonalne i ultranowoczesne żyrandole, plafony oraz nowoczesne lampy wiszące, zapewniające odpowiednie oświetlenie ogólne. Oferujemy także klasyczne lampy podłogowe, stojące oraz nastrojowe kinkiety, które doskonale sprawdzą się jako dodatkowe oświetlenie miejscowe.

Dbamy o satysfakcję Klienta, cały czas wprowadzając do naszej oferty unikatowe rozwiązania w takich kategoriach produktów jak np. oświetlenie do łazienki, luksusowe lampy do salonu czy oświetlenie ogrodowe LED.

'
© 2014 a-creative.pl . Wszystkie prawa do treści oraz grafik zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.